Najnovšie recenzie zo sekcie Detský tovar

Overený zákazník Testuj.to Markéta

• Varianty príchutí

Chute kaší sú v poriadku, synovi najviac chutila tá s jahodami a banánmi, ale všetky sú výborné. Obsah celozrnnej múky, železa a vápnika vo všetkých kašiach je pre mňa úplne vyhovujúci a v poriadku. Len by som ocenila lepšie riešenie na uzatváranie vrecúšok s kašou. ?

Bébé Confort Pep's Shadow Block 2023

Bébé Confort Pep's Shadow Block 2023

Overený zákazník Brendon Slovakia Ivana

Pridané: 1. marca 2024

(naposledy upravené 1. marca 2024)

Zakúpený v Brendon Slovakia

• Ľahký a skladný
  • Kvalita aj napriek nízkej cene
  • Pekný a jednoduchý dizajn
  • Ľahké poskladanie

• Jednoduchá príprava
  • Dobrá chuť bez pridaného cukru
  • Zdravé
  • Príprava opísaná pre väčšiu porciu, ale možno ju ľahko upraviť podľa seba

Sunar mliečne kaše sú chutné, jednoduché na prípravu a vhodné pre deti vďaka obsahu vitamínov. Dcére chutila najviac príchuť banán, jablko, ale aj ostatné príchute (slivka, jahoda atď.) sú skvelé. Kaše sú samozrejme bez pridaného cukru a napriek tomu chutia dobre. Odporúčam.

Sunar mliečna kaša ryžová vanilková 210 g

Sunar mliečna kaša ryžová vanilková 210 g

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Zloženie
  • Rýchla a jednoduchá príprava
  • Bez cukru
  • Chýba mi ovocie

Túto sunar vanilka musíme vychváliť. Nakoľko dcéra vanilkovú príchuť nevyhľadáva, táto kaša jej zachutila. Veľmi rýchla a jednoduchá príprava a kvalitné spracovanie. Dostatok vitamínov pre správny vývoj dieťaťa. Kto ju ochutná si ani nevie, že je bez cukru a veľmi dobre chutí.

Overený zákazník Testuj.to Štěpánka

• Množstvo príchutí na výber
  • Jemnosť kaše
  • Krásna vôňa
  • Rýchla a jednoduchá príprava
  • Vhodná v ktorúkoľvek hodinu
  • Chcelo by to pre správnych stravníkov väčšie balenie

Značku Sunar používame už dlho, ale tieto kaše máme prvýkrát a musíme uznať, že chutia úžasne a určite sme si ich nezaobstarali naposledy. Syn nevedel, ktorú skôr a ani staršia dcéra sa ich nemohla vynachváliť. Za mňa je to dobrá desiata alebo raňajky pre malých aj veľkých jedákov, takže za mňa palec hore . A odporúčam hneď kúpiť viac balení. Kaša je jednoduchá na prípravu a chuťovo lahodná verím , že si vyberiete z viacerých príchutí podľa chuti. Je ľahká pre menších jedákov zaplní bruško, nenafúkne ani nespôsobí koliky v brušku. Je super, že je viacero príchutí, každý deň sa obmieňajú, ale náš malý ich miluje všetky. Za mňa, ak ste ju nevyskúšali, robíte chybu, lepšiu nenájdete.

Overený zákazník Testuj.to Dáda

• Zloženie bez pridaného cukru
  • Jednoduchá a rýchla príprava
  • Vláknina
  • Zaujímavá príchuť
  • Úprimne sa mi nepáči cena kaše, v balení je len 5 porcií kaše.

Sunar kaša synovi veľmi chutí, kombinácia jabĺk a sliviek je nezvyčajná a zaujímavá.
Páči sa mi, že kaša obsahuje celozrnnú múku a tiež vlákninu, ktorá výborne zasýti a pomáha tráveniu. Príprava kaše je veľmi jednoduchá, stačí ju zmiešať s horúcou vodou a je hotová. Čo veľmi oceňujem, je zloženie bez pridaného cukru, veľa detských kaší je zaťažených cukrom a tomu sa chcem vyhnúť, preto mi kaša Sunar vyhovuje.

Overený zákazník Testuj.to Renata

• Rýchla príprava
  • Nerobia sa hrudky
  • Chuť je skvelá
  • Bez pridaného cukru
  • Obsahuje minerálne látky a vitamíny
  • Synovi chutila
  • Slivky prispievajú k správnej funkcii čriev
  • Rýchlo sa zjedla :-D

Sunar mliečna kaša je skvelý a najmä rýchly nápad na dobré raňajky, večeru alebo desiatu pre najmenších. Oceňujem rýchlu prípravu - uvaríte vodu, počkáte, kým trochu vychladne, potom pridáte pár lyžičiek kaše a už len zamiešate. Syn má rád slivky a túto kašu s radosťou zjedol. Ako mama malého 15 mesačného syna vyhľadávam potraviny bez pridaného cukru a táto kaša to spĺňa. Okrem iného obsahuje dôležité látky, ako je železo, vápnik a vitamíny. Je vyrobená z celozrnnej múky a neobsahuje palmový olej. Neprešiel ani týždeň a už sme ju skonzumovali. Určite ešte zakúpime.

Lionelo Sport ANNET PLUS black carbon 2022

Lionelo Sport ANNET PLUS black carbon 2022

Overený zákazník chrusticek.sk Overený zákazník

Zakúpený v chrusticek.sk

• Rýchle skladanie ľahký na manipulovanie

• Množstvo vitamínov
  • Zloženie
  • Vyrobené z 8 obilnín
  • Pomer ceny a veľkosť balenia

Kaše sú chuťovo veľmi dobré, aj mne chutia, preto si ich niekedy dávam sama, hlavne kvôli skvelému zloženiu a vitamínom, príprava je veľmi jednoduchá a rýchla. Kaše obsahujú veľké množstvo železa, čo je skvelé pre deti aj pre mňa. Kaše môžem odporučiť aj dospelým ako spestrenie jedálnička, rýchle raňajky a skvelý prísun bielkovín, sacharidov a vitamínov.

Petite&Mars nastaviteľný Jibot 3v1 čierny

Petite&Mars nastaviteľný Jibot 3v1 čierny

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: 29. februára 2024

(naposledy upravené 29. februára 2024)

Zakúpený v Pilulka.sk

Spĺňa očakávania za prijateľnú cenu <30€. Používame ho síce krátko, ale nie je mu čo vytknúť, aspoň teraz vo februári.

Overený zákazník Testuj.to Erika

• Zloženie výrobku

Mliečna kaša Sunar s 8 cereáliami ma veľmi príjemne prekvapila. Má veľmi príjemnú vôňu a chuť, ktorá zaujala najmä moju dcéru. Po rozmiešaní vo vode alebo v mlieku má hladkú konzistenciu. Príprava je rýchla a jednoduchá. Kladne hodnotím cereálne zloženie.

• Kvalitné zloženie
  • Chuť a vôňa
  • Jednoduchá a rýchla príprava

Tieto kaše sú naozaj výborné. Jednoduchá a rýchla príprava. Malému tieto kaše veľmi chutili, najviac u nás viedla príchuť slivka a jablko, ale chutili mu všetky. Majú príjemnú vôňu a lahodnú chuť. Kaše malého krásne zasýtili. Výborná ako popoludňajšia desiata, ale aj na raňajky či večeru. Zloženie týchto kaší je kvalitné, sú bez palmového oleja a pridaného cukru. Čo je to, čo pre malého hľadám. Obsahujú celozrnné obilniny, vitamíny a minerálne látky, ktoré sú dôležité pre správny vývoj detí. Najmä železo a vápnik. Tieto kaše vrelo odporúčam a určite si kúpime ďalšie.

• Kvalitné zloženie
  • Chuť a vôňa

S touto kašou sme boli veľmi spokojní. Najviac ma zaujalo kvalitné zloženie. Pre malého vyberám výrobky bez palmového oleja. Táto kaša neobsahuje palmový olej ani pridaný cukor. Obsahuje celozrnné obilniny, vitamíny a minerálne látky, ktoré sú dôležité pre správny vývoj, napríklad železo a vápnik. Malému táto kaša veľmi chutila. Páčila sa mi jednoduchá príprava. Dávala som ju na popoludňajšiu desiatu, keď sme sa vrátili z prechádzky, kaša bola rýchlo pripravená. Výborná chuť a vôňa. Túto kašu určite odporúčame!

Overený zákazník Testuj.to Nela

Zakúpený v Testuj.to

• Výborné kombinácie (napr. Slivka jablko atď.)
  • Zloženie s plnotučným mliekom bez pridaného cukru
  • Lahodná poctivá chuť
  • Možno len vyššia cena, pretože výrobky Sunar sú proste kvalitné

S produktami značky Sunar máme len tie najlepšie skúsenosti. Či už ide o umelé mlieko, príkrmy a teraz o kaše. Oceňujem najmä zloženie, plnotučné mlieko v kašiach pre deti nebýva samozrejme. Celozrnná múka, ktorej je podľa popisu 22 %, je zdrojom vlákniny a výborne zasýti. Zloženie je celkovo na jednotku. Dcéra má rada kaše a tieto určite neboli výnimkou. Netrúfam si odhadnúť, ktorá jej chutila najviac, pretože všetky zmizli rovnako rýchlo. Chuť bola lahodná, taká poctivá, oceňujem, že v nej nie je pridaný cukor. Kaše môžem vrelo odporučiť aj ďalším mamičkám.

Carbotex Detská deka Labková Patrola Na lúke

Carbotex Detská deka Labková Patrola Na lúke

Overený zákazník 4home.sk Ivan

Zakúpený v 4home.sk

• Objednaný tovar splnil naše očakávanie.

Overený zákazník Testuj.to Romana

• Nevytvára hrudky
  • Pekné zloženie
  • Zaujímavé príchute

Staršia dcéra (2 roky) je na kaše dosť vyberavá. Tieto Sunar kaše jej veľmi chutia a to je pre mňa to hlavné. Mladšia dcéra (6 mesiacov) je ešte len začínajúci jedák, ale mňam mňam by som spoznala na míle ďaleko. U nás teda tieto kaše určite patria do stáleho repertoáru.

Hop Sport Podložka puzzle EVA 1cm 9 ks čierno/bielo/ modrá

Hop Sport Podložka puzzle EVA 1cm 9 ks čierno/bielo/ modrá

Overený zákazník Hop-sport Peter

Zakúpený v Hop-sport

• možnosť spájať viac balení do rôzneho tvaru
  • protišmykový povrch

Reakcia obchodu Hop-sport

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s tovarom od nás!
S priateľským pozdravom,

HiPP 1 BIO Combiotik 500 g

HiPP 1 BIO Combiotik 500 g

Overený zákazník medikament.sk Overený zákazník

Pridané: 28. februára 2024

(naposledy upravené 28. februára 2024)

Zakúpený v medikament.sk

spokojnosť

Sunar mliečna kaša s 8 cereáliami banán, jablko 210 g

Sunar mliečna kaša s 8 cereáliami banán, jablko 210 g

Overený zákazník Testuj.to Pavla

• Príjemná chuť a vôňa
  • Úplné rozpustenie bez hrudiek
  • Celozrnná múka je cítiť na jazyku

Kaša banán/jablko má príjemne sladkú chuť a vôňu po ovocí. Príprava je veľmi jednoduchá, ľahko sa rozpúšťa a nezanecháva žiadne hrudky ani kúsky. Na jazyku však cítiť "omrvinky" z celozrnnej múky, čo pravdepodobne môže niektorým deťom vadiť, tak ako to bolo u nás.

Zobrazujem 381 - 400 zo 500 recenzií 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25